, ,

Wideo: Drugie spotkanie grupy ds. odpowiedzialności dyscyplinarnej nauczycieli w MEN

10 grudnia 2024 r. w Ministerstwie Edukacji odbyło się drugie spotkanie grupy roboczej ds. odpowiedzialności dyscyplinarnej nauczycieli. Grupa działa w ramach Zespołu ds. pragmatyki zawodowej nauczycieli MEN, który został powołany z inicjatywy ZNP.

Uczestnicy spotkania 10 grudnia 2024 r.:

  • Elżbieta Markowska, prezes Okręgu Pomorskiego ZNP, członek ZG ZNP
  • Ilona Kielańska, członek ZG ZNP, Okręg Wielkopolski ZNP
  • Marcin Wiśniewski, Okręg Pomorski ZNP oraz Krzysztof Stradomski prawnik ZG ZNP.

Obradom przewodniczył wiceminister edukacji Henryk Kiepura.

Polecamy komentarz ZNP po rozmowach:

Pierwsze spotkanie grupy w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się 20 sierpnia 2024 r.

POWIĄZANE WPISY

25.06.2026

Rozpoczynamy kolejną, 5 edycję wyzwania – Dziesięciotysięcznik w Beskidzie Śląskim.

Koleżanki i Koledzy Rozpoczynamy kolejną, 5 edycję wyzwania – Dziesięciotysięcznik w Beskidzie Śląskim....

Czytaj więcej

17.06.2026

Wyniki ogólnopolskiego badania nt. ryzyka psychologicznego i stresu w zawodzie nauczyciela

Dobrostan nauczyciela nie jest kwestią poboczną ani luksusem – to jeden z filarów, na których opiera się dobra...

Czytaj więcej



KATEGORIE

AktualnościGłos NauczycielskiImprezyInneInterwencjaKarta NauczycielaKomunikatKonferencjeListMinisterstwoOfertyOGNISKOWIECOgólne informacjeOpiniaPikietaPłacePorozumienieProjektSejm/SenatVideoWebinarium/SzkoleniaWniosekZFŚSŻyczenia

NAJNOWSZE WPISY