, , , , , ,

Video: Briefing ZNP po pierwszym posiedzeniu Zespołu ds. pragmatyki nauczycieli

20 czerwca 2024 roku odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu ds. pragmatyki zawodowej nauczycieli. Uczestniczyli w nim – Sławomir Broniarz, prezes ZNP; Urszula Woźniak, wiceprezes ZG ZNP oraz Krzysztof Baszczyński, członek Zarządu Głównego ZNP.

Zespół ds. pragmatyki zawodowej nauczycieli został powołany na wniosek ZNP.

Jest organem pomocniczym Ministra Edukacji.

Zadaniem Zespołu jest przygotowanie propozycji rozwiązań w zakresie:

  • wynagradzania nauczycieli,
  • awansu zawodowego i oceny pracy nauczycieli;
  • odpowiedzialności dyscyplinarnej nauczycieli;
  • emerytur nauczycieli oraz nauczycielskich świadczeń kompensacyjnych;
  • kwalifikacji, kształcenia i doskonalenia zawodowego nauczycieli.

POWIĄZANE WPISY

03.06.2026

05/06/2026 Biuro ZNP nieczynne

Koleżanki i Koledzy,Prezesi Oddziałów ZNP Informujemy, że w dniu 05.06.2026r. (piątek) biura ZOŚ ZNP będą...

Czytaj więcej

03.06.2026

ZNP organizuje spotkanie z klubami poselskimi

Związek Nauczycielstwa Polskiego zaprosił przedstawicieli klubów poselskich rządzącej koalicji na spotkanie...

Czytaj więcej



KATEGORIE

AktualnościGłos NauczycielskiImprezyInneInterwencjaKarta NauczycielaKomunikatKonferencjeListMinisterstwoOfertyOGNISKOWIECOgólne informacjeOpiniaPikietaPłacePorozumienieProjektSejm/SenatVideoWebinarium/SzkoleniaWniosekZFŚSŻyczenia

NAJNOWSZE WPISY