IX Międzynarodowe Mistrzostwa Pracowników Oświaty w Grze Podwójnej w Badmintona

Koleżanki i Koledzy.

Zapraszamy do udziału w IX Międzynarodowych Mistrzostwach Pracowników Oświaty w Grze Podwójnej w Badmintona – CIESZYN 07.02.2026 r.

W załączeniu – regulamin, plakat i karta zgłoszenia

Pozdrawiam

Leszek Tyrna
Prezes Oddziału ZNP
w Cieszynie

POWIĄZANE WPISY

25.06.2026

Rozpoczynamy kolejną, 5 edycję wyzwania – Dziesięciotysięcznik w Beskidzie Śląskim.

Koleżanki i Koledzy Rozpoczynamy kolejną, 5 edycję wyzwania – Dziesięciotysięcznik w Beskidzie Śląskim....

Czytaj więcej

17.06.2026

Wyniki ogólnopolskiego badania nt. ryzyka psychologicznego i stresu w zawodzie nauczyciela

Dobrostan nauczyciela nie jest kwestią poboczną ani luksusem – to jeden z filarów, na których opiera się dobra...

Czytaj więcej



KATEGORIE

AktualnościGłos NauczycielskiImprezyInneInterwencjaKarta NauczycielaKomunikatKonferencjeListMinisterstwoOfertyOGNISKOWIECOgólne informacjeOpiniaPikietaPłacePorozumienieProjektSejm/SenatVideoWebinarium/SzkoleniaWniosekZFŚSŻyczenia

NAJNOWSZE WPISY