XVIII Mistrzostwa Śląska Pracowników Oświaty w Piłce Nożnej Sześcioosobowej  na boiskach trawiastych

Koleżanki i Koledzy Prezesi Oddziałów

w imieniu Zarządu Oddziału ZNP w Zabrzu zapraszam serdecznie na XVIII Mistrzostwa Śląska Pracowników Oświaty w Piłce Nożnej Sześcioosobowej na boiskach trawiastych.

Wszystkie szczegóły w regulaminie oraz na plakacie (załączniki).

Zgłoszenia przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do 8 maja 2025 roku. Wpłaty za udział przelewem na podane konto Oddziału.

LICZYMY NA OBECNOŚĆ NIE TYLKO ZAPRZYJAŹNIONYCH DRUŻYN!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PREZESÓW LUB PRZEDSTAWICIELI ODDZIAŁU DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TEJ SPORTOWEJ ZABAWIE W ROLI KIBICÓW.

Pozdrawiam serdecznie
Jolanta Jaskółka
Prezes Oddziału ZNP 
w Zabrzu

POWIĄZANE WPISY

17.06.2026

Wyniki ogólnopolskiego badania nt. ryzyka psychologicznego i stresu w zawodzie nauczyciela

Dobrostan nauczyciela nie jest kwestią poboczną ani luksusem – to jeden z filarów, na których opiera się dobra...

Czytaj więcej

09.06.2026

Edukacja zasługuje na więcej niż 2,5 proc.

Jeśli potwierdzą się doniesienia, że rząd oferuje nauczycielom jedynie 2,5 proc. wzrostu płac w 2027 r., będzie...

Czytaj więcej



KATEGORIE

AktualnościGłos NauczycielskiImprezyInneInterwencjaKarta NauczycielaKomunikatKonferencjeListMinisterstwoOfertyOGNISKOWIECOgólne informacjeOpiniaPikietaPłacePorozumienieProjektSejm/SenatVideoWebinarium/SzkoleniaWniosekZFŚSŻyczenia

NAJNOWSZE WPISY