Pokaż przyciski
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Contact us
Ukryj przyciski

Komunikat końcowy X Mistrzostw Śląska Pracowników Oświaty w Pływaniu

26 marzec 2013

Komunikat końcowy

STYL KLASYCZNY – 50 METRÓW

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

Oddział ZNP

KOBIETY – KATEGORIA WIEKOWA A

1

Zawisza Anna

0:47,32

Siemianowice Śląskie

2

Kołacz Patrycja

0:53,91

Dąbrowa Górnicza

MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA WIEKOWA A

1

Zajdek Paweł

0:40,83

Dąbrowa Górnicza

KOBIETY – KATEGORIA WIEKOWA B

1

Musiał Beata

0:44,45

Chorzów

2

Sylwia Styperek

0:47,58

Siemianowice Śląskie

3

Ujma Nina

0:49,00

Częstochowa

MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA WIEKOWA B

1

Małysze Leszek

0:35,33

Siemianowice Śląskie

2

Naziemiec Leszek

0:41,29

Katowice

3

Krawczyński Marcin

0:42,87

Rybnik

KOBIETY – KATEGORIA WIEKOWA C

1

Szewczyk Barbara

0:45,43

Chorzów

2

Mocek Katarzyna

0:51,65

Siemianowice Śląskie

3

Prysok Joanna

0:54,70

Chorzów

MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA WIEKOWA C

1

Stępień Jerzy

0:41,06

Chorzów

MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA WIEKOWA D

1

Szymik Piotr

0:41,82

Siemianowice Śląskie

2

Zgoda Bogusław

0:50,10

Siemianowice Śląskie

3

Szmajda Jerzy

1:05,23

Katowice

STYL DOWOLNY – 50 METRÓW

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

Oddział ZNP

KOBIETY – KATEGORIA WIEKOWA A

1

Jantos Aleksandra

0:31,16

Chorzów

2

Grzyb Karolina

0:32,64

Dąbrowa Górnicza

3

Mały Dominika

0:32,94

Siemianowice Śląskie

MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA WIEKOWA A

1

Bucki Paweł

0:24,96

Dąbrowa Górnicza

2

Seget Marek

0:30,78

Siemianowice Śląskie

KOBIETY – KATEGORIA WIEKOWA B

1

Duda Anna

0:29,81

Rybnik

2

Syryjczyk Marta

0:33,05

Mikołów

3

Zwierzyńska Eliza

0:35,29

Zabrze

4

Bigdowska Monika

0:38,16

Częstochowa

5

Ganobis Zofia

0:40,40

Chorzów

6

Ostrowska Magdalena

0:41,18

Siemianowice Śląskie

MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA WIEKOWA B

1

Nowak Tomasz

0:28,91

Mysłowice

2

Pytlik Krzysztof

0:29,08

Chorzów

3

Zwierzyński Adam

0:29,30

Zabrze

4

Odróbka Stanisław

0:31,76

Chorzów

5

Pyka Marek

0:33,24

Siemianowice Śląskie

6

Bonarski Dariusz

0:37,25

Siemianowice Śląskie

KOBIETY – KATEGORIA WIEKOWA C

1

Kwiecień Alicja

0:41,13

Chorzów

2

Wolińska Agata

0:44,98

Katowice

MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA WIEKOWA C

1

Drzewiecki Jacek

0:28,94

Częstochowa

2

Zwierzyński Artur

0:32,71

Chorzów

3

Ferenc Janusz

0:34,74

Częstochowa

KOBIETY – KATEGORIA WIEKOWA D

1

Balcerek Mariola

0:42,21

Sosnowiec

2

Witaszek Leokadia

1:09,17

Chorzów

MĘŻCZYŹNI – KATEGORIA WIEKOWA D

1

Kodura Andrzej

0:43,32

Katowice

2

Rzepiela Tadeusz

1:17,19

Chorzów

STYL DOWOLNY – 200 METRÓW – GRAND MASTER – KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

Oddział ZNP

1

Balcerek Mariola

4:54,97

Sosnowiec

2

Witaszek Leokadia

6:06,84

Chorzów

 

STYL DOWOLNY – 400 METRÓW – GRAND MASTER – MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

Oddział ZNP

1

Szymik Piotr

5:41,10

Siemianowice Śląskie

 

STYL DOWOLNY – 200 METRÓW – SZTAFETA 2M+2K

Miejsce

Oddział ZNP

Czas

1

Chorzów

2:11,40

2

Siemianowice Śląskie

2:11,70

3

Częstochowa

2:20,87

4

Dąbrowa Górnicza

2:26,12

5

Zabrze

2:32,86

6

Siemianowice Śląskie

2:37,54

7

Katowice

2:41,07

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ODDZIAŁÓW:

  1. Chorzów
  2. Siemianowice Śląskie
  3. Dąbrowa Górnicza
  4. Częstochowa
  5. Katowice
  6. Sosnowiec
  7. Rybnik
  8. Zabrze
  9. Mysłowice
  10. Mikołów