Pokaż przyciski
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Contact us
Ukryj przyciski

Komisje problemowe ZOŚ ZNP

kadencja 2019-2014

Komisja Historyczna ZOŚ ZNP

  1. Kańtoch Maria – Przewodnicząca
  2. Dworecki Zbigniew – Opiekun/Wiceprezes ZOŚ ZNP
  3. Kraśkiewicz Jan
  4. Anczarska – Smandek Irena
  5. Czechowska Krystyna
  6. Dybała Zofia
  7. Gawliński Wojciech
  8. Michniewska Otylia
  9. Początek Anna
  10. Polak Danuta
  11. Pięta Leokadia
  12. Świerad Barbara
  13. Trzcionka Teresa

GOŚĆ: Buchczyk Gabriela – OKR     


Komisja d/s Współpracy z Samorządami ZOŚ ZNP

  1. Fabryczny Marek – Przewodniczący
  2. Jaskółka Jolanta – Opiekun/Wiceprezes ZOŚ ZNP
  3. Kluba Roman
  4. Koralewska Ewa
  5. Michalak Alina
  6. Piekarz Kazimierz
  7. Stańczyk Gabriela
  8. Wrona Agata

GOŚĆ: Przybyła Zenon – OKR


Komisja d/s Promocji Związku ZOŚ ZNP

  1. Gawleta Rafał – Przewodniczący
  2. Niedbała Ewa – Opiekun/Wiceprezes ZOŚ ZNP
  3. Cholewa Grażyna
  4. Herzyk Gabriela
  5. Kozik Mirosław
  6. Popińska Małgorzata
  7. Radziejowska Maria
  8. Rutkowska Aleksandra
  9. Tyrna Leszek
  10. Witala-Sługa Ilona

GOŚĆ: Jurek Dorota – OKR

PRZYDATNA DOKUMENTACJA


 

Komisja Ochrony Pracy ZOŚ ZNP

  1. Witala – Sługa Ilona – Przewodnicząca
  2. Dworecki Zbigniew – Opiekun/Wiceprezes ZOŚ ZNP
  3. Bąba Grażyna
  4. Cholewa Grażyna
  5. Faksa – Lerch Izabela
  6. Łazowska Monika
  7. Radziejowska Maria
  8. Szmajda Jerzy

GOŚĆ: Chraniuk Piotr – OKR


 

Komisja Odznaczeniowa ZOŚ ZNP

  1. Hudek Katarzyna – Przewodnicząca
  2. Mastalerz Aneta – Opiekun/Wiceprezes ZOŚ ZNP
  3. Gajdzik Irena
  4. Kirszensztejn Mirosław
  5. Krakowczyk Gabriela
  6. Książek Edyta
  7. Pydych – Babicka Grażyna
  8. Rutkowska Aleksandra

GOŚĆ: Redkowska Barbara – OKR


 Komisja Socjalna ZOŚ ZNP

  1. Nikołajew Joanna – Przewodnicząca
  2. Hołyś-Warmuz Grażyna – Opiekun/Sekretarz ZOŚ ZNP
  3. Dworecki Zbigniew
  4. Jaskółka Jolanta
  5. Koźlik Wioletta
  6. Krakowczyk Gabriela
  7. Mastalerz Aneta
  8. Nagengast Eliza
  9. Niedbała Ewa
  10. Nocoń Milena
  11. Rezler Jadwiga Aleksandra
  12. Tyras Aneta

GOŚĆ: Szabatowska Maria – OKR