Pokaż przyciski
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Contact us
Ukryj przyciski

Dzień Nauczyciela w ZUS

4 października 2022

Dzień Nauczyciela w ZUS10 października 2022 r., w godzinach od 14:00 do 17:00, w budynku Oddziału ZUS w Chorzowie przy ul. gen. H. Dąbrowskiego 45 w Chorzowie, specjalnie dla środowiska nauczycielskiego organizujemy Dzień Nauczyciela w ZUS, pod hasłem „Zaplanuj przyszłość – świadczenia dla nauczycieli”.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu, na którym nasz ekspert przedstawi zasady skorzystania ze świadczeń dla nauczycieli (nauczycielskie świadczenia kompensacyjne, emerytura wcześniejsza, rekompensata do emerytury powszechnej).

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji i porad udzielanych przez naszych ekspertów emerytalno-rentowych.

Liczba miejsc ograniczona, na wydarzenie obowiązują zapisy pod nr telefonu: 32 34 90 622

Wszystkie niezbędne informacje o wydarzeniu znajdują się w przesłanym załączniku.

Zależy nam na tym, aby dotrzeć do jak najliczniejszego grona nauczycieli i pedagogów, którzy mogą skorzystać z oferowanej przez ZUS wiedzy na tematy świadczeniowe.

Będziemy wdzięczni za pomoc w rozpropagowaniu tych informacji, np. poprzez ich zamieszczenie na Państwa stronie internetowej, rozesłanie w newsletterze.

Prosimy również o krótką informację zwrotną –  np. podanie adresu strony, na której informacje zostały umieszczone, czy wiadomości zostały rozesłane mailingiem, newsletterem, jeśli tak – to do jakiej liczby adresatów, itp.

Takie dane zwrotne pozwolą nam na oszacowanie skali osób, do których dotarły nasze informacje.

Dziękujemy za pomoc.

Plakat DN w ZUS_2022

 

Barbara Muc

Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Oddział w Chorzowie

ul. Dąbrowskiego 45, 41-500 Chorzów

tel. 32 349-06-22