XIV Regionalne Forum Bibliotekarzy w Częstochowie

4 października 2017

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w XIV Regionalnym Forum Bibliotekarzy w Częstochowie, które odbędzie się 16 października 2017r. (poniedziałek) w godz. 13.30 – 16.30 w Auli Forum Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli  „WOM” przy Al. Jana Pawła II 126/130 w Częstochowie.

XIV Regionalne Forum Bibliotekarzy w Częstochowie  odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych 2017 oraz z okazji: 100-lecia Biblioteki Publicznej im. dr. W. Biegańskiego, 100-lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, 25-lecia Oddziału Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oraz 10-lecia Sekcji Bibliotekarskiej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Częstochowie.

Podczas Forum nastąpi  podsumowanie konkursów:
– Wojewódzkiego Konkursu dla Nauczycieli Bibliotekarzy „Tydzień/Miesiąc Bibliotek w obiektywie” pod patronatem Prezesa Okręgu Śląskiego ZNP
– Powiatowego Konkursu dla Uczniów „Wszystko o bibliotece” pod patronatem Prezesa Oddziału ZNP w Częstochowie

Więcej informacji na stronie: http://bibliotekarska.cba.pl/regionalne-forum-bibliotekarzy-w-czestochowie/