Pokaż przyciski
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Contact us
Ukryj przyciski

Prezesi Oddziałów ZNP

PREZESI ODDZIAŁÓW ZNP – KADENCJA 2019-2024

 

L. P. Oddział ZNP Nazwisko i imię Prezesa
1 Bestwina Kijas Jerzy
2 Będzin Koralewska Ewa
3 Bielsko-Biała Herzyk Gabriela
4 Blachownia Knas-Toll Iwona
5 Bobrowniki Nabrdalik – Kocot Alicja
6 Brenna Duczmalewska Joanna
7 Bytom Cholewińska Anna
8 Chorzów Niedbała Ewa
9 Chybie Wawrzyczek Iwona
10 Ciasna Hruzik Michał
11 Cieszyn Tyrna Leszek
12 Czechowice-Dziedzice Gazda Urszula
13 Czeladź Żółtowska Anna
14 Czernichów Klęka Ewa
15 Czerwionka-Leszczyny Panfil Alicja
16 Częstochowa Sikora Grzegorz
18 Dąbrowa Górnicza Nowak-Bobrowska Dorota
19 Dąbrowa Zielona Musiał Barbara
20 Gaszowice Krakowczyk Gabriela
21 Gierałtowice Buchczyk Gabriela
22 Gliwice Popińska Małgorzata
23 Godów Hudek Katarzyna
24 Gorzyce Czyż Zyta
25 Herby Kałmuk Iwona
26 Istebna Kaczmarczyk Małgorzata
27 Janów Radziejowska Maria
28 Jastrzębie Zdrój Wuwer Jacek
29 Jaworzno Łazowska Monika
30 Jeleśnia Kulinicz Krystyna
31 Kamienica Polska Chłądzyńska Anna
32 Katowice Szmajda Jerzy
33 Kłobuck Cholewa Grażyna
34 Kłomnice Ślęzak Jarosław
35 Knurów Kirszensztejn Mirosław
36 Kochanowice Mika Adam
37 Koniecpol Klimasińska Anna
38 Konopiska Kędziora Magdalena
39 Kornowac Szyra Teresa
40 Koszarawa Pindel Małgorzata
41 Koszęcin Pietrek Krystyna
42 Koziegłowy Kruzel-Gocyła Małgorzata
43 Kruszyna Milejska-Cień Justyna
44 Krzanowice Rąpała Lidia
45 Krzepice Burska-Combik Urszula
46 Krzyżanowice Wróblewska Alicja
47 Lelów Pluta Katarzyna
48 Lipie Kiepura Marlena
49 Lipowa Konier-Ciaputa Magdalena
50 Lubliniec Bednarczyk Marian
51 Lubomia Gaweł Anna
52 Lyski Harazim Bernadeta
53 Łaziska Górne Rutkowska Aleksandra
54 Łazy Nowak Teresa
55 Łodygowice Gaweł Krzysztof
56 Miedźna Hojdas Marta
57 Miedźno Graj Alicja
58 Mikołów Załoga Barbara
59 Milówka Pydych-Babicka Grażyna
60 Mstów Błachowicz Katarzyna
61 Mszana Mitko Maria
62 Mykanów Klimas Michał
63 Mysłowice Fabryczny Marek
64 Myszków Sroka Halina
65 Ogrodzieniec Szczygieł Izabela
66 Olsztyn Rak Lidia
67 Opatów Kalwik-Puchała Małgorzata
68 Ornontowice Szuba-Dyrcz Agata
69 Orzesze Biel Marcin
70 Panki Kapuścik Henryka
71 Pawłowice Klyszcz-Kaczmarek Monika
72 Piekary Śląskie Morawiak-Szysler Małgorzata
73 Pietrowice Wielkie Rowińska Mariola
74 Pilchowice Ziaja Krzysztof
75 Pilica Wiewióra Jakub
76 Poczesna Lipiarz Ewa
77 Popów Zawada Danuta
78 Poraj Rosikoń Agata
79 Poręba Wojdyła Arkadiusz
80 Przyrów Stanuchiewicz Agnieszka
81 Przystajń Kubat Ursyna
82 Psary Białek Robert
83 Pszczyna Michalak Alina
84 Pyskowice Czwartosz Iwona
85 Racibórz Ćwik Teresa
86 Rajcza Iwanek Ryszard
87 Ruda Śląska Gajdzik Irena
88 Rudnik Kapłanek Maria
89 Rudziniec Lipka Jadwiga
90 Rybnik Faksa Izabela
91 Rydułtowy Koźlik Wojciech
92 Siemianowice Śląskie Stysz-Adamska Alicja
93 Siewierz Kuraś Elżbieta
94 Skoczów Wrona Agata
95 Sosnowiec Załucka Iwona
96 Sośnicowice Nowrot Ilona
97 Starcza Grzyb Konrad
98 Strumień Hanzel Wioletta
99 Suszec Pastuszka-Koczar Alicja
100 Szczekociny Lisowski Artur
101 Świerklaniec Głogowska Jadwiga
102 Świętochłowice Sosna Grażyna
103 Tarnowskie Góry Durlak Małgorzata
104 Toszek Podbrożny Mariusz
105 Tworóg Ciekot Elżbieta
106 Tychy Stańczyk Gabriela
107 Ujsoły Tomiczek Maria
108 Ustroń Lankocz Ewa
109 Węgierska Górka Dziedzic Jadwiga
110 Wielowieś Skibińska Barbara
111 Wisła Janota Lidia
112 Wodzisław Śląski Tosta Czesława
113 Woźniki Osadnik Henryk
114 Wręczyca Wielka Malcher Joanna
115 Zabrze Jaskółka Jolanta
116 Zawiercie Mastalerz Aneta
117 Zbrosławice Klęka-Mazurek Jolanta
118 Żarki Tyras Aneta
119 Żarnowiec Witkowski Wojciech
120 Żory Witala-Sługa Ilona
121 Żywiec Pawlik Małgorzata