Pokaż przyciski
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Contact us
Ukryj przyciski

PLUS DLA ZNP

12 marca 2018

Plus-dla-ZNP.-Reklama

Polkomtel wspólnie z Zarządem Głównym ZNP przygotował specjalną promocję – Program Partnerski.

Do tej promocji mogą przystąpić – w ramach abonamentu dla osób indywidualnych – wszyscy członkowie ZNP, ich rodziny i znajomi. Ponieważ jest to oferta specjalna dla ZNP, dlatego przy kontakcie z infolinią potrzebny jest element weryfikacyjny. Jest nim numer legitymacji ZNP. Posługując się tym numerem, możemy zawrzeć umowę na abonament.

Wszyscy członkowie ZNP mogą przystąpić do programu: zarówno posiadacze nowych legitymacji, jak i tych starszych (papierowych). Wystarczy, że Ci ostatni prześlą na adres: mgerwel@znp.edu.pl, 5 ostatnich cyfr swojego dowodu osobistego, imię i nazwisko i nazwę Oddziału. Na podstawie tych danych zostanie uzupełniona lista weryfikacyjna przekazywana do Plusa.

OFERTA: Za miesięczny abonament w wysokości 10 zł netto, otrzymujemy:

Dotychczasowe numery telefonów u innych operatorów, możemy przenieść na ten abonament. A w przypadku numeru na kartę w Plusie, można ten numer telefonu, przenieść w ramach konwersji.

Aby przystąpić do Programu Partnerskiego należy:

Możliwość skorzystania z taniego abonamentu zwiększa komunikatywność wśród członków ZNP i z naszymi znajomymi.

Więcej informacji udziela kolega Marian Gerwel – Przedstawiciel ZNP do kontaktów z Plusem. E-mail: mgerwel@znp.edu.pl, telefon: 601 322 206; VPN-2206.

Regulamin_ Program Partnerski ZNP