Pokaż przyciski
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Contact us
Ukryj przyciski

Oddziały w Okręgu Śląskim ZNP

Oddział Ulica Kod pocztowy Poczta Telefon E-mail oddziału/prezesa
Bestwina ul. Szkolna 11 43-512 Bestwina 214-13-73 bestwina@znp.edu.pl
iwojtowicz@znp.edu.pl
 
Będzin ul. Piłsudskiego 39 42-500 Będzin 267-39-32 bedzin@znp.edu.pl  
Bielsko-Biała ul. Partyzantów 9a 43-300 Bielsko-Biała 812-64-45 bielsko@znp.edu.pl
bredkowska@znp.edu.pl
 
Blachownia ul. Sienkiewicza 8 42-280 Blachownia 327-03-24 beim5@tlen.pl  
Bobrowniki ul. Kościuszki 32 42-584 Dobieszowice 287-63-37 bobrowniki@znp.edu.pl
alka45@wp.pl
 
Brenna ul. Szkolna 1 43-436 Brenna 853-92-78 brenna@znp.edu.pl
joannagorki@wp.pl
 
Brynek ul. Park 4 42-690 Brynek 285-74-18 brynek@znp.edu.pl  
Bytom ul. Jagiellońska 15/11 41-902 Bytom 282-65-80 bytom@znp.edu.pl  
Chorzów ul. Mielęckiego 44 41-500 Chorzów 247-77-09 chorzow@znp.edu.pl
ewunnia@poczta.fm
 
Chybie ul. Kopernika 12 43-520 Chybie 856-10-47 iva963@wp.pl  
Ciasna ul. Lubliniecka 21 42-793 Ciasna 353-56-12 grażyna.raczyńska1@wp.pl  
Cieszyn Rynek 18 43-400 Cieszyn 852-16-58 cieszyn@znp.edu.pl
jagoda_jagoda@poczta.onet.pl
 
Czechowice Dz. ul. Studencka 2 43-502 Czechowice Dz. 215-43-61 czechowice_dziedzice@znp.edu.pl  
Czeladź ul. Auby 14 41-250 Czeladź 265-99-15 czeladz@znp.edu.pl  
Czernichów ul. Bielska 2 34-312 Międzybrodzie Bialskie   czernichow@znp.edu.pl
ewakle@wp.pl
 
Czerwionka-Leszczyny ul. Furgoła 71 44-230 Czerwionka 431-84-55 rkowol@op.pl  
Częstochowa ul. Waszyngtona 62 42-200 Częstochowa 360-60-02 czestochowa@znp.edu.pl  
Dąbrowa Górnicza ul. Chopina 34 41-300 Dąbrowa Górnicza 262-56-45 dabrowagornicza@znp.edu.pl  
Dąbrowa Zielona Gimnazjum, Plac Kościuszki 49 42-265 Dąbrowa Zielona 355-51-46 znp.dabrowaziel@wp.pl
g2is@wp.pl
 
Gaszowice Szczerbice, ul. Szkolna 6 44-293 Gaszowice 430-55-16 a_krakowczyk@op.pl  
Gierałtowice ul. Zwycięstwa 44 44-177 Paniówki   emusiol@wp.pl  
Gliwice ul. Bankowa 10 44-100 Gliwice 231-57-89 znp-gliwice@wp.pl
gliwice@znp.edu.pl
 
 
Godów ul. Szkolna 11 44-340 Godów 476-50-07 godow@znp.edu.pl
kasiahudek@o2.pl
 
Goleszów ul. 1-Maja 1 43-440 Goleszów 479-05-24 goleszow@znp.edu.pl  
Gorzyce Bogumińska 13 44-350 Gorzyce 451-16-89 znpgorzyce@interia.pl
zenio55@o2.pl
 
Herby ul. Katowicka 6 42-284 Herby 357-40-25 ikalmuk@scholaris.pl  
Irządze SP 42-446 Irządze 126 354-30-05 irzadze@znp.edu.pl
asia.nowy@wp.pl
 
Istebna OPP Koniaków 777 43-474 Koniaków 855-73-54 istebna@znp.edu.pl  
Janów ul. Szkolna 2 42-253 Janów   maja.radziejowska@wp.pl
j
anow@znp.edu.pl
 
Jastrzębie Zdrój Al. Piłsudskiego 60 44-335 Jastrzębie Zdrój 471-83-30 jastrzebie-zdroj@znp.edu.pl  
Jaworzno ul. Ławczana 12 43-609 Jaworzno 616-80-87 jaworzno@znp.edu.pl
hstachanczyk@znp.edu.pl
 
Jeleśnia Gimnazjum nr 2 ul. Żywiecka 17 34-340 Jeleśnia 863-62-11 jelesnia@znp.edu.pl  
Kamienica Polska ul. Ferensa 12A 42-260 Kamienica Polska 327-33-04 znpkamienicapolska@wp.pl  
Katowice ul. Jagiellońska 18a 40-032 Katowice 251-41-42 katowice@znp.edu.pl;
jszmajda@znp.edu.pl
 
Kłobuck ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 4 42-100 Kłobuck 317-34-11 klobuck@znp.edu.pl  
Kłomnice ul. Szkolna 1 42-270 Kłomnice 328-10-38 klomnice@znp.edu.pl
jaroslawslezak@interia.pl
 
Knurów ul. Jedności Narodowej 5 44-194 Knurów 235-27-44 knurow@znp.edu.pl
 
Kochanowice ul. Szkolna 1 42-713 Kochanowice 353-32-80 mika.signal@gmail.com  
Koniecpol ul. Mickiewicza 28 42-230 Koniecpol 355-14-38 koniecpol@znp.edu.pl  
Konopiska ul. Sportowa 7 42-274 Konopiska 329-92-66 barjab63@wp.pl  
Kornowac ul. Starowiejska 66 44-285 Kornowac 430-10-13 tszyra@op.pl  
Koszarawa   34-332 Koszarawa 434 33/8639416 koszarawa@znp.edu.pl  
Koszęcin ul. Sobieskiego 7 42-286 Koszęcin 357-63-64 krystynapietrek@interia.pl  
Koziegłowy Ligota Górna, ul. Szkolna 1 42-350 Koziegłowy 314-12-14 gim1kozieglowy@poczta.fm  
Kroczyce ul. Kościuszki 29 42-425 Kroczyce 315-20-16 kroszyce@znp.edu.pl  
Kruszyna Jacków 2 ul. Szkolna 3 42-282 Kruszyna 320-23-34 izaarek@onet.eu  
Krzanowice ul. Akacjowa 1 47-470 Krzanowice 410-80-53 renatarenia2@o2.pl  
Krzepice ul. Częstochowska 13 42-160 Krzepice 317-51-73 annaoset@wp.pl  
Krzyżanowice ul. Łąkowa 12 47-450 Krzyżanowice 419-40-69 alicja2w@interia.pl  
Lelów ul. Szczekocińska 41 42-235 Lelów 355-82-90 malgosia.deska@wp.pl  
Lipie ul. Częstochowska 29 42-165 Lipie 318-80-35 lipie@znp.edu.pl  
Lipowa SP w Twardorzeczce
Twardorzeczka 32
34-324 Lipowa 867-13-27 mariamrow@wp.pl  
Lubliniec ul. Paderewskiego 18 42-700 Lubliniec 356-23-66 marianbednarczyk@op.pl  
Lubomia ul. Szkolna 2 44-360 Lubomia 451-65-24 au.ga@poczta.onet.pl  
Lyski ul. Dworcowa 4 44-295 Lyski 430-00-24 dklapyta@vp.pl  
Łaziska Górne ul. Zielona 9 43-173 Łaziska Górne 324-12-07 laziska_gorne@znp.edu.pl  
Łazy ul. Pocztowa 14 42-450 Łazy 714 10 35 lazy@znp.edu.pl  
Łodygowice ul. Okrężna 1 34-325 Łodygowice   lodygowice@znp.edu.pl  
Miedźna ul. Górnicza 47 43-225 Wola 211-95-09 urszulamikolajczyk@poczta.fm  
Miedźno ul. Szkolna 1 42-120 Miedźno 317-80-29 miedzno@znp.edu.pl  
Mikołów ul. K. Miarki 9 43-190 Mikołów 226-01-69 helenaobajtek1@o2.pl  
Milówka ul. Dworcowa 3 34-360 Milówka 863-75-36 milowka@znp.edu.pl  
Mstów ul. Główna 18 42-244 Mstów 328-41-70    
Mszana ul. Sportowa 3 44-325 Mszana 472-02-01 mimari@interia.pl  
Mykanów ul. Cicha 74 42-233 Mykanów 328-00-14 majawr@poczta.fm  
Mysłowice ul. Mickiewicza 6-8 41-400 Mysłowice 222-25-11 mfabryczny@znp.edu.pl  
Myszków ul. Kościuszki 30 42-300 Myszków 34/3132025 jadwigakotowicz66@wp.pl  
Ogrodzieniec ul. Kościuszki 67 42-440 Ogrodzieniec 673-20-58 basiaciszek@wp.pl  
Olsztyn ul. Napoleona 22 42-256 Olsztyn 328-50-97 olsztyncz@znp.edu.pl  
Opatów ul. Kuźniczka 31 42-152 Opatów 319-60-24 joladrabikznp@o2.pl  
Ornontowice ul. Zwycięstwa 7 43-178 Ornontowice 235-48-93 a_szuba@poczta.onet.pl  
Orzesze ul. Powstańców Śl. 5 43-180 Orzesze 221-53-63 rejsu@interia.pl  
Panki SP ul. Tysiąclecia 17 42-140 Panki 317-95-28 kapuscik@wp.pl  
Pawłowice ul. LWP 3 43-251 Pawłowice 472-18-42 pawlowice@znp.edu.pl  
Piekary Śląskie ul. Bytomska 81a 41-940 Piekary Śląskie 380 12 22 malgorzata.szol@gmail.com  
Pietrowice W. ul. M. Konopnickiej 28 47-480 Pietrowice W. 419-80-13 pietrowice_wielkie@znp.edu.pl  
Pilchowice ul. Świerczewskiego 1 44-145 Pilchowice 785002128 pilchowice@znp.edu.pl  
Pilica ul. 17 Stycznia 2a 42-436 Pilica (32) 673-50-37 ola.podsiedlik@onet.eu  
Poczesna ul. Szkolna 4 42-263 Wrzosowa 327-55-67 ewmar66@o2.pl  
Popów PSP ul. Długosza 7 42-110 Popów 317-70-17 zawadadan@wp.pl  
Poraj ul. Szkolna 20 Żarki Letnisko 42-311 Poraj 314-61-28 mlysekznp@gmail.com  
Poręba ul. L.W.P. 4 42-480 Poręba 677-11-01 poreba@znp.edu.pl  
Przyrów ul. Szkolna 44 42-248 Przyrów 355-40-96    
Przystajń ul. Szkolna 9 42-141 Przystajń 662560150    
Psary ul. Szkolna 5, Sarnów 42-512 Psary 267-22-15 psary@znp.edu.pl  
Pszczyna ul. Zamenhofa 5 43-200 Pszczyna 210-46-28 pszczyna@znp.edu.pl  
Pyskowice ul. Strzelców Bytomskich 3 44-120 Pyskowice 333-35-79 gkalitan1@o2.pl  
Racibórz ul. Opawska 81 47-400 Racibórz 415-76-80 raciborz@znp.edu.pl  
Rajcza ul. Rynek 2 34-370 Rajcza 864-34-65 mjcom320a@poczta.onet.pl  
Rędziny ul. Działkowiczów 3 42-242 Rędziny 327-90-08 agnieszka1970@poczta.fm  
Ruda Śląska ul. Czarnoleśna 17/5B 41-709 Ruda Śląska 248-73-01 rudaslaska@znp.edu.pl  
Rudnik Ul. Kozielska 1 47-411 Rudnik 410-65-78 mariakaplanek@interia.pl  
Rudziniec Ul. Gliwicka 107 44-171 Pławniowice 230-55-40 renata_wollek@interia.pl  
Rybnik ul. Kościuszki 5 44-200 Rybnik 422-28-76 rybnik@znp.edu.pl  
Siemianowice Śl. ul. Olimpijska 2a 41-100 Siemianowice Śl. 608-69-97 siemianowice_slaskie@znp.edu.pl  
Siewierz ul. Piłsudskiego 31 42-470 Siewierz 674-13-35 siewierz@znp.edu.pl  
Skoczów ul. Morcinka 20 43-430 Skoczów 853-80-51 prezes-agus@wp.pl  
Sosnowiec ul. Legionów 9 41-200 Sosnowiec 266-55-88 sosnowiec@znp.edu.pl  
Sośnicowice ul. Gliwicka 21 44-153 Sośnicowice 238-75-25 sosnicowice@znp.edu.pl  
Starcza PSP, ul. Szkolna 44 42-261 Starcza 314-03-05 magda.bogacka@interia.pl  
Strumień ul.Młyńska 8 43-246 Strumień 857-08-66 strumien@znp.edu.pl  
Suszec ul. Nierad 86 43-265 Kryry 212-22-13 suszec@znp.edu.pl  
Szczekociny ul. Spacerowa 12 42-445 Szczekociny brak szczekociny@znp.edu.pl
ako871@wp.pl
 
Świerklaniec ul. Kościuszki 13 42-620 Nakło Śląskie 691689110 znp.swierklaniec@vp.pl  
Świętochłowice ul. Szkolna 10 41-600 Świętochłowice 245-41-97 gsosna@znp.edu.pl  
Tarnowskie Góry ul. Sienkiewicza 2a 42-600 Tarnowskie Góry 285-28-65 mdurlak@op.pl  
Toszek ul. Dworcowa  27 44-180 Toszek 233-44-19 toszek@znp.edu.pl  
Tworóg ul. Krasickiego 4 42-693 Krupski Młyn 285-70-23 tworog@znp.edu.pl
eciekot@onet.eu
 
Tychy ul. Begoni 5 43-100 Tychy 227-27-39 katis@o2.pl  
Ujsoły ul. Ks Pr. J. Piotrowskiego 6 34-371 Ujsoły 864-70-03 ujsoly@znp.edu.pl
alkla@wp.pl
 
Ustroń ul. 3-go Maja 15 43-450 Ustroń 854-35-43 el62@wp.pl  
Węgierska Górka SP 1,  Cięcina ul. Św. Katarzyny 20 34-350 Węgierska Górka 864-14-14 jadwiga61@op.pl  
Wielowieś ul. Głowna 47 44-187 Wielowieś   znpwielowies@poczta.fm  
Wisła ul. 1-go Maja 66 43-460 Wisła 855-27-42 znpoddzialwisla@gmail.com  
Włodowice ul. Krakowska 13 42-421 Włodowice   wnuk64@wp.pl  
Wodzisław Śl. ul. Jastrzębska 136 44-304 Wodzisław Śl. 456-32-76 wodzislaw@znp.edu.pl  
Woźniki Śląskie ul. Florianek 18a 42-289 Woźniki Śląskie   wozniki_slaskie@znp.edu.pl  
Wręczyca Wielka ul. Szkolna 3 42-134 Truskolasy 319-90-54 grazyna321@onet.eu
wreczyca_wielka@znp.edu.pl
 
Zabrze ul. Brzóski 33 41-800 Zabrze 271-11-63 zabrze@znp.edu.pl
joanna.nik@interia.pl
 
Zawiercie ul. Parkowa 2 42-400 Zawiercie 672-12-52 zawiercie@znp.edu.pl  
Zbrosławice ul. Wolności 67 42-674 Zbrosławice 233-70-43 gragre@poczta.onet.pl  
Żarki ul. Częstochowska 61 42-310 Żarki 314-80-24 anetaz2@poczta.onet.pl  
Żarnowiec ul. Krakowska 25 42-439 Żarnowiec 644-90-80 zarnowiec@znp.edu.pl  
Żory Oś. Pawlikowskiego 40 44-240 Żory 434-22-62 zory@znp.edu.pl  
Żywiec ul. KEN 3 34-300 Żywiec 861-94-49 znpzywiec@gmail.com