Pokaż przyciski
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Contact us
Ukryj przyciski

Komisje problemowe ZOŚ ZNP

kadencja 2019-2014

Komisja Historyczna ZOŚ ZNP

  1. Kańtoch Maria – Przewodnicząca
  2. Dworecki Zbigniew – Opiekun
  3. Anczarska – Smadek Irena
  4. Czechowska Krystyna
  5. Dybała Zofia
  6. Gawliński Wojciech
  7. Kraśkiewicz Jan
  8. Michniewska Otylia
  9. Początek Anna
  10. Polak Danuta
  11. Pięta Leokadia
  12. Świerad Barbara
  13. Trzcionka Teresa

GOŚĆ: Buchczyk Gabriela – OKR     


Komisja d/s Współpracy z Samorządami ZOŚ ZNP

  1. Fabryczny Marek – Przewodniczący
  2. Jaskółka Jolanta – Opiekun
  3. Kluba Roman
  4. Koralewska Ewa
  5. Michalak Alina
  6. Piekarz Kazimierz
  7. Stańczyk Gabriela
  8. Wrona Agata

GOŚĆ: Przybyła Zenon – OKR


Komisja d/s Promocji Związku ZOŚ ZNP

  1. Gawleta Rafał – Przewodniczący
  2. Cholewa Grażyna
  3. Herzyk Gabriela
  4. Kozik Mirosław
  5. Popińska Małgorzata
  6. Radziejowska Maria
  7. Rutkowska Aleksandra
  8. Tyrna Leszek
  9. Niedbała Ewa – Opiekun
  10. Witala-Sługa Ilona

GOŚĆ: Jurek Dorota – OKR

PRZYDATNA DOKUMENTACJA


 

Komisja Ochrony Pracy ZOŚ ZNP

  1. Witala – Sługa Ilona – Przewodnicząca
  2. Bąba Grażyna
  3. Cholewa Grażyna
  4. Dworecki Zbigniew – opiekun
  5. Faksa – Lerch Izabela
  6. Łazowska Monika
  7. Radziejowska Maria
  8. Szmajda Jerzy

GOŚĆ: Chraniuk Piotr – OKR


 

Komisja Odznaczeniowa ZOŚ ZNP

  1. Hudek Katarzyna – Przewodnicząca
  2. Gajdzik Irena
  3. Kirszensztejn Mirosław
  4. Krakowczyk Gabriela
  5. Książek Edyta
  6. Mastalerz Aneta – Opiekun
  7. Pydych – Babicka Grażyna
  8. Rutkowska Aleksandra

GOŚĆ: Redkowska Barbara – OKR


 Komisja Socjalna ZOŚ ZNP

  1. Nikołajew Joanna – Przewodnicząca
  2. Dworecki Zbigniew
  3. Hołyś-Warmuz Grażyna – Opiekun
  4. Jaskółka Jolanta
  5. Koźlik Wioletta
  6. Krakowczyk Gabriela
  7. Mastalerz Aneta
  8. Nagengast Eliza
  9. Niedbała Ewa
  10. Nocoń Milena
  11. Rezler Jadwiga Aleksandra
  12. Tyras Aneta

GOŚĆ: Szabatowska Maria – OKR